Vybrané Články

obrazek
3.4. 12:11
Když se podíváte blíže na politiku, uvidíte, že vše, co se děje v politickém zpravodajství, se řídí...
obrazek
4.4. 06:29
Denník N, Sme a Aktuality už ani nepredstierajú, že sú nezávislé médiá - už to dávajú na tupú...
obrazek
5.4. 17:16
Dmitri Trenin, člen Rady pro zahraniční a obrannou politiku Ruska, prohlásil, že Rusko přišlo k...

Články

obrazek
12.4. 10:35
Firma Renault ukončila spoluprácu s jedným z najznámejších slovenských športovcov Attilom Véghom, pretože podporil Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.
obrazek
10.4. 14:33
Éra extrémní arogance USA, která následovala po rozpadu SSSR, vedla k mnoha zbytečným konfliktům a události na Ukrajině jsou jedním z nich, říká Jeffrey Sachs v rozhovoru pro čínský Global Times, který vedla Ma Ruiqiang v souvislosti se 75. výročím založení NATO. Světově známý americký +ekonom...
obrazek
9.4. 08:35
Vynález jaderných zbraní byl aktem totálního šílenství. Pokud totiž masivní zásoby těchto zbraní nebudou rozebrány a likvidovány, dříve nebo později planetu Zemi zničí.
obrazek
6.4. 12:10
Zuzana Čaputová zneužila svoj post prezidentky a bezprecedentne porušila moratórium. Toto je škandál, aký tu ešte nebol.
obrazek
5.4. 17:16
Dmitri Trenin, člen Rady pro zahraniční a obrannou politiku Ruska, prohlásil, že Rusko přišlo k rozumu, když (a jak jsem též já sám doporučoval), se zády obrátilo k morálně zhýralému a společensky nefunkčnímu i politicky nejednotnému systému západního světa.
obrazek
4.4. 13:55
Názory jsou od toho, aby se lišily….
obrazek
4.4. 06:29
Denník N, Sme a Aktuality už ani nepredstierajú, že sú nezávislé médiá - už to dávajú na tupú Korčokovu propagandu.
obrazek
3.4. 12:11
Když se podíváte blíže na politiku, uvidíte, že vše, co se děje v politickém zpravodajství, se řídí určitým příběhem. A obvykle má vyprávění také co do činění s propagandou. Proto vám důrazně doporučuji, pokud jde o důležité politické záležitosti: okamžitě se podívejte na paralelní zdroje.
obrazek
1.4. 10:20
To, co na kauze Assange šokuje nejvíc, je skutečnost, že je pojednávaná tak, jako by byl Assange americkým a nikoli australským občanem . Původním odsuzujícím výkřikem směrovaným na jeho osobu byla „zrada“, která se nyní převádí na „špionáž“.
obrazek
30.3. 16:49
Šéf Bezpečnostní služby Ukrajiny (SBU) generálporučík Vasyl Maluk v rozhovoru pro televizi ICTV přiznal že aktivity služby vedené prostřednictvím sítě tajných agentů se zaměřuje na ukrajinské občany spolupracující s ruskými silami. V podstatě bezprecedentnímu rozhovoru se věnoval polský portál onet...