Evropa, včetně ČR, je jen štěkající pes, který nekouše.

allah
4.12.2023 08:22
Řada politiků – bohužel ne většina, část novinářů – bohužel těžká menšina a někteří řadoví občané….. VARUJÍ PŘED ISLAMIZACÍ EVROPY. Jak je možné, že do Evropy přichází lidé, kteří mají v ruce závazný příkaz – KORÁN – jak a proč zabíjet káfiry (nevěřící) a nebo bojovat proti všem jiným náboženstvím, popřípadě od všech nemuslimů brát úplatu za ponechání života, jsa poníženi.

      K článku mě přinutil poslední případ z Francie, kde i sledovaný muslimský kriminálník zabíjel. A není to poprvé; m.j. děje se tak i Německu. A ještě navíc se hájil tím, že byl rozrušen zabíjením muslimů! Že bylo muslimskou rukou zabito tisíce křesťanů ho nechalo v klidu. Pak z majority klasicky nastoupí profesionální politické plačky s prezidentem v čele a…. DOST! „Pane Macrone, konečně něco udělejte: jako odezvu na hrdelní zločin (a to vždy!) zavřít na půl roku v okruhu 50 km všechny mešity, zakázat jakékoli srocování včetně demonstrací, kdy přes zákaz dojde (jako tradičně) v ulicích k ničení majetku, OKAMŽITĚ použít gumové projektily, při napadení policisty použít ostrou střelbu. To vše vyhlásit s platností již zítra!!“

   Každému soudnému musí být jasné, že je něco hodně špatně – ovšem ne tak u Pirátů (2.důvod k článku): v diskusním pořadu na CNN Prima News europoslankyně Markéta Gregorová nejprve opravovala účastníka za ANO, že neziskovky nejsou  migrantská mafie tedy pašeráci; že jsou to ti, kteří zachraňují na moři, ale zapomněla dodat JAK?! Přepravní mafie vyveze na zpravidla nevyhovujícím gumovém člunu osazenstvo na volné moře, seberou přídavný motor, dají „zachráncům“ avízo, kde se člun nachází a odplují; neziskovka úzkou spolupráci dokončí. Následně na dotaz o existenci dvou kultur (evropská a muslimská) blahosklonně zmínila integraci. Asi je v Bruselu držena v kleci zvané nevědomost, když nevidí pouliční běsnění muslimů ve Francii, v Německu, ale i v Rakousku a což teprve ve Švédsku! Ty Piráty nám byl čert dlužen.

    Proč se neotevře k projednání na mezinárodní úrovni, že zvláště Židé jsou pro muslimy první cíl? Už slyším odpověď, že je to sice v Koránu psáno, ale nejvíce záleží na výkladu textu svaté knihy a že se tato výzva neuplatňuje. Ale zatím nebyl stvořen „Nový zákon“, tak jako u křesťanů a navíc právě různé výklady textu Koránu dělí islámský svět do několika směrů. Ale těch kriminálně závadných k násilí nebádajících veršů je více a někdo je stále uplatňuje! Nejlepší integrace – paní Gregorová  – je jízdenka do muslimské země.

    Z osobní zkušenosti a i z popisu jiných, na přímou otázku, jak tázaný muslim vnímá verše vybízející k násilí, zní téměř jednotná (naučená?) odpověď, že respektuje, co je to tam psáno, ale nehodlá se tím řídit. Zůstává nevyřčená otázka: kdy změní názor? Zítra? Za měsíc? Až jich bude ve státě přes 20%?

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.