Jiří Paroubek

Obrázek uživatele jiri-paroubek
12.01.2011
Informace o mně
Předseda vlády ČR v letech 2005-2006. V období 2004-2005 ministrem pro místní rozvoj. Po oba roky kdy byl premiérem dosahoval stát hospodářský růst (HDP) cca 7 % a schodek státního rozpočtu byl plně pod kontrolou, zejména vytvářením vysokých rozpočtových rezerv. Předseda ČSSD v letech 2005-2010, kdy tato strana dosáhla nejlepších volebních výsledků ve své historii a stala se nejsilnější českou politickou stranou. V letech 2006-2013 členem Poslanecké sněmovny. V letech 1990-2005 členem pražského zastupitelstva. v období 1998-2004 náměstkem primátora pro finance. Předseda Společnosti W. Brandta a B. Kreiskeho od roku 1993 až dosud. Vydavatel časopisu Trend v letech 1993-2010. Předseda redakční rady serveru Vaše věc od roku 2010 dosud. Předseda strany LEV 21 - národních socialistů v letech 2011-2014. V roce 2024 byl zvolen předsedou strany Česká suverenita - sociální demokracie.

12.07.2024
(přečteno 1333x / komentáře )
11.07.2024
(přečteno 1271x / komentáře )
10.07.2024
(přečteno 1179x / komentáře )
10.07.2024
(přečteno 1217x / komentáře )
08.07.2024
(přečteno 1155x / komentáře )
05.07.2024
(přečteno 1805x / komentáře )
05.07.2024
(přečteno 1220x / komentáře 1)