Vybrané VIP blogy

obrazek
včera 10:25
Někdo nenávidí Putina, někdo Bidena.
obrazek
1.6. 08:04
Nevím, co přesně se laskavý čtenář mohl dozvědět o eskalaci v Kosovu v posledních dnech, či spíše...
obrazek
1.6. 14:53
Česká ekonomika je na hraně recese a poklesu. Přes veškerá ujišťování zcela nekompetentních...

VIP blogy

obrazek
včera 13:23
Včerejší informace o tom, že se schodek státního rozpočtu za 5 měsíců tohoto roku vyšplhal už na neuvěřitelných 271,4 mld. Kč, je šokující.
obrazek
včera 10:45
Technologicky oceňovaný čínský výrobce automobilů Great Wall Motors chystá expanzi do našeho sousedství nebo přímo k nám. Vyrábět tu chce jen elektrické nebo hybridní vozy. V Německu je i Tesla, začínáme být v kleštích.
obrazek
včera 10:25
Někdo nenávidí Putina, někdo Bidena.
obrazek
včera 07:38
Pod záminkou záchrany planety Země, proti oteplování a pro zachování ohrožených druhů vyhlásila předsedkyně Evropského parlamentu Ursula von der Leyen ve své nástupnické řeči Green Deal jako nejdůležitější úkol následujícího volebního období. Jako hlavní viníci byli označeni energetika, a hned na...
obrazek
1.6. 14:53
Česká ekonomika je na hraně recese a poklesu. Přes veškerá ujišťování zcela nekompetentních vládních činitelů a s nimi spjatého ekonomického komparzu různých analytiků v médiích, se dozvídáme, že to bude jen přechodná záležitost. Ale proč by to vlastně měla být přechodná záležitost? Vláda nic...
obrazek
1.6. 08:04
Nevím, co přesně se laskavý čtenář mohl dozvědět o eskalaci v Kosovu v posledních dnech, či spíše hodinách, ale nejspíše něco o krvelačných Srbech, spojení s Putinem a nebohých vojácích KFOR, kteří se snaží zachránit mír. Nic ovšem nemůže být vzdálenější pravdě.
obrazek
30.5. 11:56
Nedávné zasažení skladu munice s náplní s ochuzeného uranu v Chmelnickém na Ukrajině, o kterém jsem informoval ve svém článku, vzbudilo velkou pozornost.
obrazek
30.5. 11:24
Začalo sa to informačným chaosom, ktorý zasiali médiá. Kde-tu sa zmienili, že premiér Ľudovít Ódor sa stretne s lídrami parlamentných a relevantných strán. Keď sme nazreli do zoznamu pozvaných, mnohým z nich chýbalo jedno alebo druhé. Napríklad Hlas i Progresívne Slovensko nevstúpili do Národnej...
obrazek
30.5. 05:52
Server HlídacíPes.org sám sebe prezentuje jako médium, které je oddané nezávislé žurnalistice. Nechci s tím polemizovat, i když pod slovem nezávislý si zřejmě pánové od šéfredaktora Párala představují epiteton provládní.