Jsou dvě Ukrajiny???

ukrajinská válka
13.8.2023 00:34
Někde mezi Krkonošemi a Vysočinou probíhá nesmiřitelná válka, kde denně padnou stovky mladých mužů, ale …. na ulicích v Praze nebo v Brně není po válce ani potuchy. Fungují stánky, KFC, restaurace mají plno i na venkovních zahrádkách, na ulicích rovněž hrají kapely atd. atd. TAK NĚJAK VYPADAJÍ VIDEA Z KYJEVA NA JAŘE 2023! Seznam.cz : Video: „Západ Ukrajiny včetně Kyjeva funguje normálně, jen v 10… infovojna.bz/video-zapad-ukrajiny-vcetne-kyjeva-funguje…

      V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NECHCI ZLEHČOVAT VÁLKU NA UKRAJINĚ!!! Ti mrtví na frontové linii jsou skutečnou tragédií a především jsou obžalobou politiků v Rusku, v USA a Volodymyra Zelenského nevyjímaje. EU se také může drbat za uchem, neb její aktivity ve směru udržení míru byly a jsou nulové. Sankcemi se válka nezastavuje.

     Markéta Kutilová je dlouholetou investigativní novinářkou se zkušenostmi z válečného Blízkého východu a její poslední krátký „výtvor“ na fejzbůčku popisoval cestu vlakem do Kyjeva a autem zpět; celé to vyznělo jako „pohodovka“ s poznámkou o moderním vlaku, který jezdí plný tam i zpět a pro auto o plných silnicích – kolonách.. Proč popisoval? Asi na pokyn vyšší moci to celé dílo po chvíli zmizelo!

   Hned v zápětí se člověku vybaví vláčení učitelky Martiny Bednářové po soudech a osočení ze záměrné dezinformace, kde si omočil i ministr Balaž nebo také vrchní elf Kartouz. Určitě na celém případu má velký podíl Česká televize, která svým jednostranným  informováním o celém vývoji na Ukrajině od r. 2014 a rovněž o aktuální situaci naplňuje pojem polopravda. Ta je mnohdy horší než lež. Nejvíce škodí dětem, které pak celkem oprávněně vyhodnotili – podle svých polovičních znalostí vinou ČT – slova učitelky jako nepravdu.  Neinformovat o tom, kdo vraždil na Dombase celý těch 8 let (2014 – 2022, tisíce obětí včetně dětí), proti komu to bylo namířeno, nebo ukázat hořící Kyjev po dopadu několika raket a neukázat to, co je na videu viz výše, tedy normální chod města…. Za to by někdo měl dostat ne důtku nebo pokutu, ale pořádnou po hubě -řečnický důraz, ne výzva k násilí.

   Otázek se nabízí nepřeberně, a tak jen poznámka o info paní Kutilové: všeho je dost, plné obchody a NIŽŠÍ ceny než u nás! Určitě by se měli na budoucí obnově země podílet především sami Ukrajinci a to i vyšší daňovou hladinou pro vytváření rezervy u zahr. bank. M.j. na obnově země by se měli dříve než evropské státy podílet i ti Ukrajinci, kteří se uchytili na Západě a zvláště ti, kdož utekli před mobilizací. Ale to je jistě věc jejich svědomí.

    Vše je jen ukázka toho, jak jsou media tou sedmou velmocí (nejen ČT) a jak se mohou „upravit“ informace dle vyšší moci a nebo dle mediálního majitele.Někteří novináři tak také činí i dle svého naturelu, jiní za úplatu. Budeme si vždy lhát do kapsy jen do chvíle, než se kapsa protrhne a ukáže se ten novinářský hnůj. Morální metál a poděkování těm, kteří i přes příkoří tak nečiní.

miroslav kulhavy
Jsem důchodce, který neztratil zájem o dění doma i v zahraničí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

miroslav kulhavy

Díky za opravu. M.K.

miroslav kulhavy

Oprava v předposlední větě: ..."než SE kapsa protrhne"...