Ako český profesor vyutieral podlahu so slovenskými liberálmi

blaha che
15.11.2023 14:44
Pre mňa je už téma výzdoby kancelárie uzavretá a nevidím dôvod reagovať ani na všetky tie nezmysly, čo včera natárala opozícia. Ľuďom sú na smiech.
 1. Ako symbolickú bodku by som uverejnil stanovisko jedného z najvýznamnejších českých politológov, profesora Petra Druláka.
 1. Určite si spomeniete, ako profesor Drulák historicky znemožnil Ivana Mikloša v diskusii o Ukrajine na STV - intelektuálne ho rozobral na šróbiky.
 1. Profesora Druláka v Česku prenasledovali za jeho mierové názory a vyhodili ho z Ústavu medzinárodných vzťahov - pred pár dňami vyhral súd, čo bolo veľké víťazstvo pre všetkých, ktorých prenasledujú za iný názor.
 1. Na Slovensku sa tu spisujú petície pravicových fanatikov proti mne, a to len preto, že som ľavičiar a vlastenec.
 1. Veľkým "demokratom" nestačí, že za nami stoja státisíce ľudí. Ani to, že sme vyhrali voľby. Ani to, že máme demokratickú väčšinu.
 1. Oni predstierajú, že majú patent na pravdu a ak ich dogmy spochybníš, tak ťa treba zavrieť do basy.
 1. Tak si to želá premotivovaný úradník z Ústavu pamäti národa, ktorý na mňa podal trestné oznámenie, hoci musí poznať judikatúru Európskeho súdu pre ľudské práva ohľadom ľavicových symbolov.
 1. Buď ju pozná a zbytočne politizuje alebo je nepozná a je diletant, ktorý nemá na ÚPN čo hľadať, lebo nie je dostatočne kompetentný.
 1. Je smutné, koľko totalitných inštinktov je v týchto fanatikoch.
 1. Chápem, že pravičiari zúria, že prehrali voľby. A preto tá hystéria proti nám od rozzúrených liberálov z N-ka, .týždňa a ďalších propagandistických plátkov.
 1. Najlepšou reakciou na ich hejt sú vecné a racionálne argumenty profesora Druláka, ktorému žiaden z týchto prvoplánových dogmatikov nesiaha ani po členky.
 1. Prosím, priatelia, vypočujte si múdre slová významného českého politológa - o Čaputovej, o Európskej únii, o Che Guevarovi.
 1. Toto je tá najlepšia bodka za celou touto absurdnou kauzou, ktorú tú rozpútala nevzdelaná opozícia - ďakujem, pán profesor.

Ľuboš Blaha

(Publikováno na sociální síti Telegram)

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.