AKO KRÁSNE NEOLIBERÁLI ZÚRIA, to je rajská hudba pre naše uši

blaha ilustrace pest
6.11.2023 16:59
Tak to je krása. Keby sme si opozíciu platili, nerobili by to inak.
 1. Progresívci sú takí diletanti, že idú vysloviť nedôveru ministrovi Šutajovi Eštokovi, ktorý ešte nezískal dôveru. Čiže - mission impossible.
 1. Povedzte, ako môže byť niekto až taký smiešny? Odvolávať ministra za to, že dodržiava zákon - to je úplná pecka.
 1. Rovnako smiešna je kresťansko-dúhová pobočka PS - kádeháci. Tí idú odvolávať mňa - taktiež za to, že napĺňam zákon.
 1. Kádeháci sú totiž takí diletanti, že si myslia, že prezidentka je symbol štátu. A vraj aj európska vlajka - prepánajána, oni ani nepoznajú zákony.
 1. Povedzte, ako môže byť niekto taký nevzdelaný a nepripravený na funkciu poslanca NR SR ako farizeji z KDH?
 1. Liberálno-pravicová tlač samozrejme unisono kope do Šutaja Eštoka a Blahu. Samozrejme, najviac reže a rúbe do krve neoliberálna Pravda.
 1. Pravda síce pripúšťa, že ľudia na Slovensku Šutajovi Eštokovi aj Blahovi tlieskajú, ale ja vraj znevažujem štát, lebo Čaputová podľa nich patrí na stenu ako kedysi cisár za Švejka v monarchii.
 1. Akosi srandisti zabudli, že štát znevažuje práve Čaputová, ktorá zarezala dve referendá, vyvesovala dúhové vlajky a kričala, že nerozumie vlastnému národu.
 1. V Denníku N zašli ešte ďalej. Vraj Blaha oslovuje luzu. Doslova. Takto primitívne nám nadáva liberálna kaviareň - čím nevzdelanejší, tým arogantnejší.
 1. Ale chápeme. To N v ich nadpise značí Nevychovaní, Nevzdelaní a Nevedomí. Nadávať na Slovákov, to je jediné, čo vedia - asi im to pomáha liečiť si vlastné komplexy. Ja odporúčam návštevu odborníka.
 1. Najsmutnejšou postavičkou na svete je aktuálne ukrajinský Volodymyr. Už mu odkazujú aj z USA, že žiadne ďalšie peniaze nedostane.
 1. Slávna protiofenzíva dopadla tak, že Rusi získali ešte viac územia, ako mali pred ňou. Ups.
 1. A drankajúci Volodymyr už lezie na nervy každému. Voľby v USA ide vyhrať Donald Trump a ten na Ukrajinu pošle figu borovú.
 1. Zase sa ukazuje, že v Smere sme mali pravdu, keď sme od počiatku volali po mieri a zastavení zbrojenia - nemuseli umierať desaťtisíce, už dávno mohlo byť prímerie.
 1. Je dobre, že liberálna tlač po nás od rána do večera bliaka. Či už za Rusko, Che Guevaru alebo čurillovcov.

Znamená to, že zúria. A že my to robíme dobre. Len tak ďalej, milí moji, vaša slniečkarska hystéria je rajskou hudbou pre naše uši.

Ľuboš Blaha
Poslanec NR SR a místopředseda strany Smer-sd

Publikováno na sociální síti Telegram

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.