Ľuboš Blaha: Slovensko na prvom mieste

blaha nr sr 23
4.11.2023 10:01
Som veľmi rád, že som dnes v Infovojne (*) mohol vysvetliť naše postoje - alternatíva rulez.
 1. V debate s Adrianom som vyvrátil všetky dezinformácie, ktoré šíria liberálne médiá o summite v Bruseli.
 1. Som hrdý na Roberta Fica, že na summite jasne vyhlásil, že Slovensko už na Ukrajinu nepošle ani náboj a že podporujeme mier.
 1. Nie, Slovensko ani Maďarsku nemá silu na to, aby zablokovalo vojenskú pomoc iných štátov EÚ - preto nemá zmysel hádzať sa o zem pri drístoch, ktoré EÚ prijíma vo svojich nezáväzných záveroch.
 1. My si musíme chrániť naše národné záujmy a našou prioritou je, aby sme my, Slováci nemuseli žiadne zbrane posielať a aby nás neohrozovali sankcie, ktoré únia nezmyselne prijíma.
 1. Robert Fico ukázal odvahu, keď sa postavil lídrom EÚ. A ukázal zdravý rozum, keď si ako prioritu určil národné záujmy Slovenska a nie smiešne boje o slovíčka v tlačových správach, ktoré nás k ničomu neviažu.
 1. Za všetko hovorí, že rovnako postupoval aj Viktor Orbán, ktorý sa takisto nehádže o zem pri nejakých slovných cvičeniach, ale jednoducho neposiela na Ukrajinu žiadne zbrane. Tak ako my.
 1. Na Infovojne som to do detailov vysvetlil. Osem rokov som stál na čele európskeho výboru a viem, ako to chodí.
 1. O to viac sa smejem na hlúpostiach, čo vypisujú oligarchické médiá proti nám. A o to viac si vážim, ako zabojoval slovenský premiér.
 1. S Norom sme sa v Infovojne výborne zabávali aj na mojej novej výzdobe kancelárie - áno, symboly sú v politike veľmi dôležité.
 1. A je nádherné, že všetky telky a médiá hrali včera Che Guevaru - celé Slovensko vie, aké symboly my ľavičiari uznávame.
 1. Môj malý mi práve natešený došiel povedať, že jeho obľúbený mladý youtuber Basta Fix natočil video, ako vešiam na stenu jeho portrét. Vymenil svoju tvár za Che Guevaru

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.