Prieskum odhalil, že Slováci dôverujú alternatíve - bravó

blaha nr sr 23
13.11.2023 12:45
S veľkým úsmevom som si prečítal najnovšiu analýzu Transparency International, ktorá vyplakáva, že Slováci veria alternatívnym médiám.
 1. Oni si, blázni, nechali urobiť prieskum a zistili, že väčšina ľudí na Slovensku je presvedčená, že Milan Lučanský nespáchal samovraždu.
 1. Vyše 60% ľudí si myslí, že Zuzana Čaputová slúži zahraničným záujmom.
 1. A zhruba rovnaké percento ľudí si myslí aj to, že Lipšicova špeciálna prokuratúra je spolitizovaná a slúži politickým záujmom.
 1. V šachovej terminológii sa tomu hovorí šach-mat. Slováci proste majú zdravý rozum a nenechajú si vymývať mozgy hlavným prúdom.
 1. Transparency roní krokodílie slzy, vraj za to môže alternatíva a Blaha a Fico a tak. Úplný doják .
 1. Také milióny vrážajú do médií a mimovládok a bum, Slováci im neveria - to je do popuku.
 1. Kto príčetný by, preboha, veril, že Milan Lučanský sa potkol o papuču a pri páde si spôsobil zranenia ako po surovej bitke obuškom? Kto?
 1. Kto by veril, že prezidentka, ktorá si na paláci vycapuje dúhovú zástavu, používa banderovský pozdrav a verklíkuje sorosovskú propagandu, zastupuje slovenské záujmy?
 1. A kto by veril, že rozbesnený Lipšic, ktorý roky kopal do Smeru, prišiel na úrad špeciálnej prokuratúry a stal sa z neho odrazu objektívny a nezávislý prokurátor? Veď to je na smiech.
 1. Ľudia majú zdravý rozum a preto vedia, že v médiách hlavného prúdu sa šíria len lži a hoaxy. Čoraz viac veria alternatíve - a to je dobre.
 1. A Markíza sa môže aj na hlavu postaviť, budeme ju bojkotovať. A rovnako aj N-ko, Smečko, Aktuality či Pravdu. Sú hanbou žurnalistiky.
 1. Stokrát radšej dám prednosť Hlavným správam či Hlavnému denníku, ako zapredancom z oligarchických liberálnych médií.

Držím palce alternatíve a ďakujem ľuďom na Slovensku, že nepodľahli "hybridným hrozbám" zo strany liberálnych mimovládok.

Sú z nás na prášky a zúria - nie je to slastný pohľad? 

Ľuboš Blaha
Poslanec NR SR a místopředseda strany Smer-sd

Publikováno na sociální síti Telegram

 

 

 


Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.