Blogy uživatele Miroslav Kulhavý

obrazek
včera 22:00
V americkém Senátu se projednává další „půjčka“ Ukrajině (60 miliard), která by navýšila celkový účet na 197 miliard dolarů. Jaké jsou pravé důvody tak obrovské pomoci? Dostal jsem mail, kde to otevřeně vysvětluje synovec J.F.Kenedyho.
obrazek
17.2. 09:10
Politici ve vrcholných funkcích odstupují i za menší prohřešky, než je smazání letité diplomatické aktivity ČR na horké půdě v Arménii a v Ázerbájdžánu. Váhal jsem se zvednutím tohoto tématu v očekávání, že v prvé řadě ing. Markéta Pekarová Adamová odstoupí (minimálně z postu šéfky sněmovny) a nebo...
obrazek
12.2. 00:08
(volné pokračování části předešlého článku) Proč mají naši politici a i media nepsaný zákaz sdělovat o Ukrajině celou pravdu a autocenzurou zveřejňovat jen to, co je namířeno proti Rusku? Nééé že by určitý díl kritiky nebyl na místě, ale vývoj na Ukrajině je podáván jen tak z cca 30%!!
obrazek
10.2. 18:08
Jsem svým založením optimista a tento titulek nepopírá přítomnost obětavosti, nezištné pomoci, také naděje, víry v to lepší, od nábožné až po tu lidsky obecnou, pravdu jako takovou a i tu lásku. Jen u hybatelů (politiků a novinářů) často není zřejmé, co převládá a jestli to vlastní „řemeslo“...
obrazek
4.2. 09:07
Vážení spoluobčané, je nutno si vědomě určit základní kameny svého názoru. Je to důležité zvláště pro ty, kteří chtějí zodpovědně volit. A je lhostejno, ve kterých; zda v těch prvních do evropského parlamentu, nebo pak dále do místních samospráv. Parlamentní jsou ještě „škodolibě“ vzdáleny – uvítal...
obrazek
28.1. 07:33
Dopředu vyhlášený den a čas, kdy bude veřejnosti sděleno rozhodnutí Ústavního soudu a do toho zpráva o výměně soudce zpravodaje naznačovala, že nebyla jednomyslná shoda a tím pádem dávala (v politice nepolíbenému) naději, že žaloba uspěla.
obrazek
23.1. 20:50
Řada návrhů a již některá opatření k tomu směřuje. Znova, znova a znova se musím ptát: komu to prospěje? Přirozený a nepopiratelný zájem celé Evropy včetně Ruska je alespoň (když ne jinak) ekonomicky spolupracovat. Kdo má zájem na tom, aby se to neuskutečnilo?
obrazek
23.1. 01:29
Samozřejmě jsou to především politici a odborníci z oboru, který je předmětem projednávání. Nejlépe, když je politik v diskutovaném oboru jako doma, protože i mezi nimi se najdou tlachalové. Mediální prostor, který má sílu ovlivnit majoritu – viz reklama, nebude nikdy z povahy věci spravedlivě...
obrazek
21.1. 08:39
Dle vnějších znaků je zřejmé, že budova fakulty má ukrajinského vlastníka a že drží smutek za padlé na Ukrajině a nebo možná vyjadřuje účast za nedávný masakr – střelbu do českých studentů. Ani jedno, ani druhé nechci zlehčovat, jen nesouhlasím s označením budovy bez české vlajky.
obrazek
18.1. 01:34
Kdo si myslí, že vládní garnitura volá po korespondenční volbě jen pro usnadnění možné volby českým občanům v zahraničí, je …… naivní. Pětislepenec cítí, že do příštích voleb do PS bude potřeba každý hlas a ze zahraničí mají naději, že na jejich konto přijde více hlasů než opozici.