Pánové Trump a Putin se navzájem škádlí a chytře trollují …

vyvadil ilustrace
16.2.2024 02:41
Od Politica až po místní noviny je zaznamenán nejdříve trolling Putina a na něj vzápětí navazující přebíjení Trumpem, které posouvají dosavadní vyznění dvouhodinového rozhovoru Putina s moderátorem Thucker Carlsonem v přímý opak svého vyznění. A zatím to vypadá, že to média ihned převzaly, ale neví si s tím rady.

Nejdříve Putin v rozhovoru s novinářem kanálu Rossija-1 Pavlem Zarubinem odpovídal na dotaz, kdo je pro Rusko lepší, zda demokrat Biden, nebo republikán Trump a odpověděl kategoricky, že Biden a zdůvodnil to tak, že je to zkušenější, předvídatelnější člověk, politik staré školy.

V situaci, kdy Biden navenek trvale vykazuje příznaky demence je to velice vtipné. Ale navenek i pro protiputinosvské novináře složitě napadnutelné, protože konstatovat, že se Putin Bidenovi vysmívá je pro progisivistické novináře prostě tabu…

Ovšem Trump také zabodoval, když naopak označil Putinův názor, že Biden je ruským preferovaným vůdcem USA, za kompliment a dodal:

Spousta lidí řekne, že je to velmi špatné“. "Vůbec ne - to je dobře," říká. Trump se chlubil, že „zastavil Nord Stream 2“. Věří, že Putin jmenoval Bidena, protože by „dal všechno, včetně Ukrajiny, jako dárek“. 

Ať tak či onak, je fajn, že si současný ruský prezident a zřejmě i budoucí, ale i možný americký prezident umí věci vzít s nadhledem, což se Bidenovi s jeho trvalými záchvaty zuřivosti či amnesie či prostorových problémů. rozhodně nedaří.

Řekl bych, že si s oběma ještě užijeme. A to je dobře. Ti dva by rozhodně nepodporovali současné válečnické šílenství…Asi tak…

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.