Ta nemocnice na Ukrajině přišla pro NATO jako na zavolanou

vyvadil ilustrace
10.7.2024 12:19
A protože nevěřím západní propagandě už ani nos mezi očima, dovedu si představit, že v tom má NATO či s jejím souhlasem sama Ukrajina prsty. Když člověk poslouchá až hysterický projev dosavadního generálního tajemníka NATO Stoltenberga, s jeho neurotickými záchvěvy ve tváři a kapající žlučí z úst, pak je mu to pochopitelné.

Úkol měl přece  jasný: Porazit Rusko až se bude plazit na kolenou. Nuže úkol nesplnil.

Po dvou letech vidíme jak Rusko, v celku v pohodě vojensky krok za krokem vítězí, ale navíc oproti Západu, zejména motoru EU Německu a Francii je ve skvělé ekonomické kondici a Rusové se zřejmě podle analýz dlouho tak dobře neměli.

A tak tedy přišla nemocnice v okamžiku summitu NATO.

Vtipné.

Dokud se Západ bude za každou cenu snažit Rusko porazit, tím více bude dostávat přes prsty.

Může zuřit, může vyhrožovat, ale nic nezmění.

Měl by jednat, ale to odmítá.

A do toho 5. listopadu může přijít Trump, který pokládal NATO, jako mnohý z nás, za relikt studené války a když ho naštvou, tak z něj třebas i vystoupí, jak už o tom jednou uvažoval.

Čekají nás velké změny...

 

 

 

jiri-vyvadil
Vědět, co v politice nastane, mě baví...

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Komentáře

jiri-vyvadil

Vážený pane, tak trochu již ze zoufalství nad stavem světa jsem se díky redakci Vaší věci zvolil velmi ironický přístup, o kterém doufám, že ještě více ukáže, že současný Západ nemá šanci. Oni se odváží bombardovat Jugoslávii, odvážili se i na válku v Iráku či v Afghanistánu, ale jejich současné výhružky už nic neznamenají. Ví, že Rusko za dva roky, kdy ho chtěli zadupat do země je už natolik sebevědomé, že na něho nemají. Neberu už je vážně. A budou poraženi.

JiB

Inu svět je malý a o "náhody" v něm není nouze ...

Čím dál víc mě začíná mrazit v zádech. Tak si říkám, abychom tento rok přežili ve zdraví bez jaderných hřibů nad strakovkou.